Ozdoba okna – rolety dzień i noc, rolety dachowe Kraków

Rolety dzień i noc sprawdzą się w każdym wnętrzu. Dopasujemy je do pomieszczeń w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroki wybór kolorów, materiałów oraz wzorów pomogą nam dopasować rolety do każdego pomieszczenia, bez względu na wystrój. Staną się dodatkowym elementem dekoracyjnym, który sprawi, że wnętrze stanie się bardziej przytulne. Ten typ rolety sprawi, że dopasujemy do własnych potrzeb ilość światła słonecznego, które wpuścimy do pomieszczeń.

Dzięki technologii ułożenia naprzemiennie pasów materiału możemy wpuścić całe światło lub całkiem zaciemnić pomieszczenie. Mamy możliwość eksperymentowania z ułożeniem a co za tym idzie ilością światła wpuszczanego do pomieszczenia. Sprawdzają się również w dużych miastach (np. Kraków, Warszawa) jako ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami przy pomieszczeniach znajdujących się na parterze.

Rolety dachowe stanowią dodatkową izolację pomieszczeń dachowych. Zimą nie pozwalają uciekać ciepłemu powietrzu na zewnątrz, natomiast latem odbijają promienie słoneczne dzięki czemu chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. Rolety można dopasować do każdej wielkości okna.