Dezynsekcja

Dezynsekcja, czyli jedna z metod oczyszczania powierzchni w pomieszczeniach, by usunąć insekty (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne). Wyróżnić można kilka metod np. fizyczna, chemiczna i biologiczna. Zastosowanie tu znajdą preparaty, które pozwolą przeprowadzić dezynsekcję.

Usługi te dezynsekcja prusaków, likwidacja karaluchów, dezynsekcja pluskiew domowych, dezynsekcja mrówek, były i są stosowane dla wielu zleceniodawców. Działania przeprowadzone z dużą ostrożnością, krok po kroku, by nie doprowadzić do komplikacji.

ZAGROŻENIA

Insekty to osobniki niszczące budynki, zazwyczaj pojawiają się wiosną. Ciężko je wytępić z domu i korytarza. Zajmują miejsce w bardzo trudno dostępnych miejscach i szczelinach, tam też się rozmnażają. Wystąpienie ich niesie za sobą skuteczne metody, które nie są najtańsze dezynsekcja . Zazwyczaj mrówki, gdy pojawią się wiosną, opanują wszystko, co napotkają na swojej drodze (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne)

  • Prusak – ma nieciekawy wygląd, posiada 6 nóżek, 2 czułka, pokryty lekkim kolcem, cały ma bursztynową szatę. Potrafi poruszać się zwinnie, szybko, że można go nie zauważyć. On osiąga zaledwie kilkanaście milimetrów, ale występuje w dużych grupach. Prusaka lepkie łapki umożliwiają mu poruszanie się po ścianie, suficie i nie może on z niego spaść. Ma tendencję, jak muszki owocówki, gdy tylko poczuje żywność, nieschowane owoce, to automatycznie się pojawi.

  • Karaluchy nieco podobny do prusaka. Jak inne insekty jest on do wyeliminowania ze środowiska domowego. Jego budowa zewnętrzna przedstawia się następująco, czyli posiada pancerz, długie odnóża, czułki oraz głowę, oczy, pancerz jest w kolorze brązowym. Szuka pożywienia, zgniłe owoce, śmietnik, który rzadko się opróżnia, przyciągną go do domu.

  • Pchły – zazwyczaj pojawiają się u zwierząt domowych, jak psy, koty. One są bardzo małe, w kolorze czerwonym. Mają one tendencję do skakania i gryzienia na osobniku, na którym zamieszkują. Potrafią rozmnażać się w błyskawicznym tempie. Wyróżnić można kilka gatunków tych insektów, między innymi: pchła ludzka, pchła piaskowa, pchła szczurza, pchła kocia i pchła psia. Wszystkie te gatunki pcheł nie mogą pojawiać się na zwierzęciu i należy je automatycznie usuwać, by nie przenosiły bakterii.

  • Pluskwa domowa (Cimex lecutralius) – typowy pasożyt, który żywi się, jak kleszcz krwią. Potrafi pojawić się w pomieszczeniach domowych, w sypialni, w pokoju gościnnym i tak dalej. Potrafi rozmnażać się w dużej ilości, dlatego warto usuwać jaja pasożyta, przeprowadzać dezynsekcję pomieszczeń. Insekty te mają zdolność do pogryzienia ciała człowieka.

DEZYNFEKCJI – PROFESJONALNA REALIZACJA

Bogate doświadczenie, przeprowadzenie wielu zleceń wraz z najbardziej wyszukanymi rozwiązaniami umożliwiło wyprowadzenie firmy na rynku. Dało pewność i gwarancję jakości klientom oraz satysfakcję z wykonanych zleceń. Zastosowane są tu zadania wg standardów i regulaminu dotyczącego zwalczania insektów.

Dezynsekcja przeprowadzana jest bezpiecznie przy zastosowaniu metod takich, jak: dezynsekcja metodą żelową, dezynsekcja metodą klasyczną, dezynsekcja metodą zamgławiania, dezynsekcja metodą gazowania w pomieszczeniu dezynfekcja prusaków, likwidacja karaluchów

METODA I:

Dezynsekcja metoda żelowa – podczas jej stosowania używany jest środek chemiczny w postaci żelu. Ona jest najbardziej skuteczną, nowoczesną metodą dezynsekcja mrówek, dezynsekcja karaluchów i dezynsekcja prusaków. Efekty jej są pewne, insekty nie powracają na to samo miejsce. Przed jej zastosowaniem należy całe pomieszczenie oczyścić z kurzu, brudu, i usunąć wszystkie elementy. Żelowa substancja zostanie nałożona na gołe ściany przez posadzkę. Metodę te można stosować na różne gatunki insektów dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew domowych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

METODA II:

Dezynsekcja metodą klasyczną – to rodzaj spryskiwania wszelkich miejsc, gdzie pojawiają się insekty. Zazwyczaj dotyczy to starego budownictwa, gdzie drewniane elementy przepuszczają tego rodzaju insekty. Budynek jest powoli niszczony i nie jest on pewny i bezpieczny. Zastosowanie tu środków w płynie i spryskiwanie nimi posadzki umożliwia późniejsze ich użytkowanie. W takim pomieszczeniu nie można w tym samym czasie przebywać, warto zostawić pomieszczenie do wywietrzenia dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew domowych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

METODA III:

Dezynsekcja metodą zamgławiania – metoda ta wymaga zachowania dużej ostrożności. Tu należy usunąć produkty spożywcze, naczynia do użytku codziennego, warto pozostawić puste pomieszczenia lub ograniczyć je. Środek owadobójczy w postaci mgły przeniknie w szczeliny pomieszczenia. Wniknie tam, gdzie żerują pasożyty, (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne). Zostaną one usunięte i więcej się nie pojawią dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew dom owych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

METODA IV:

Metoda dezynsekcji gazowania w pomieszczeniach: tego rodzaju sposób wymaga opuszczenia pomieszczenia na 2 dni i usunięcia z niego rzeczy użytecznych, produktów spożywczych. Pomieszczenie powinno zostać szczelnie zamknięte, by gaz z niego nie przedostawał się do zwierząt i ludzi dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew domowych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

Oferowana przez nas usługi:

Dezynsekcja karaluchów ,

Dezynsekcja prusaków ,

Dezynsekcja mrówek ,

Dezynsekcja pluskiew domowych ,

Dezynsekcja obrzeżków gołębich .

Dezynsekcja os

Dezynsekcja rybików

Dezynsekcja szerszeni

Dezynsekcja mrówek moli

EFEKTY

Wszystkie działania podejmowane podczas próby usunięcia insektów są bezpieczne. Zachowana jest ostrożność, pewność i bezpieczeństwo, by zwalczane zostały jedynie insekty. Nie naruszony tu jest budynek, pomieszczenia nie są zniszczone. Środki chemiczne, które zostaną użyte ulatniają się, by móc w nich normalnie funkcjonować.

Kolejna rzecz, usługa trwa bardzo krótko do 1 – 2 dni, a w ekspresowym tempie można wrócić do swojego czystego domu . Po dezynsekcja pcheł nie pojawi się już żaden insekt, który mógłby zakłócić spokój domowników i ich domowych pupili.

Gwarancja jakości, szybko, dokładnie i skutecznie zwalczane są insekty (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne). Zapewnienie wszelkich dokumentów, jakie mogą zapewnić o skuteczności przeprowadzonych działań, które są uzależnione od systemu HACCP.

DYSKRECJA

Firma usługowa oferuje pełną dyskrecję w zakresie usuwania insektów (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne). Pracowników obejmuje tajemnica zawodu, dlatego nikt z zewnątrz nie może uzyskać informacji na temat klientów oraz działań. Działania są przeprowadzone na zlecenie klienta, zachowana jest wszelka dyskrecja danych osobowych adresu klienta, numeru telefonu itd. Dom jest w pełni bezpieczny tak, aby informacja na temat wyposażenia domu nie wpadła w niepowołane ręce.

KONTAKT

Firma jest dostępna dla wszystkich klientów, bez żadnych ograniczeń, tu klienci mogą korzystać z usług, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Niewielki problem można łatwo zażegnać, a jeśli mają państwo pytania, to można dzwonić pod wskazany numer. O wszystkim, ze szczegółami można się dowiedzieć zlecając dezynsekcje pasożytów (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne) w danym czasie.